Film

 

Dzień ślubu to najwspanialszy dzień Waszego życia. Dzień pełen emocji, wspaniałych prezentów i niezapomnianych przeżyć. Aby to wszystko nie umknęło Waszej pamięci i nie stało się gasnącym wspomnieniem, zatrzymajcie ten dzień na zawsze. Nie pozwólcie mu uciec. Uwiecznijcie atmosferę ślubu i wesela na płycie DVD. Nasza firma PROFILM stworzy dla Was wspaniały film, o Was samych, o Waszym szczęściu i miłości. To będzie pamiątka na całe życie – pozwólcie,że to My stworzymy ją dla Was. Realizujemy filmy z wykorzystaniem kranu kamerowego, urządzenie to pozwala pokazać realizowaną scenę z różnych perspektyw co sprawia, że film staje się bardziej atrakcyjny.

Witam Serdecznie na Mojej stronie.

Oferujemy usługi z zakresu produkcji filmowej oraz fotografii. Dzięki kreatywności i odpowiednim umiejętnościom w wyjątkowy sposób wykorzystujemy nasze spojrzenie do utrwalenia najważniejszych momentów Waszego życia. Do każdej wykonywanej przez nas pracy podchodzimy z pasją i pełnym zaangażowaniem, tworząc obrazki odzwierciedlające atmosferę pełną miłości, radości i emocji.
Naszą ofertę opieramy na innowacyjnym podejściu do tematyki weselnej. Fotografia ślubna uzupełniona jest sesją plenerową, realizowaną innego dnia w dogodnym dla Państwa terminie. Krótki, sprecyzowany film z wesela w połączeniu z kilkoma klipami muzycznymi, odbiega od nudnych, kilkugodzinnych reportaży z uroczystości.

Szybki Kontakt


Janusz Wrzesień

Telefon: 609-474-164

E-mail: januchta@op.pl

Strona: www.Profilm.lebork.pl